Promocja!

Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (116)
Dobre spodnie robocze powinny być wytrzymałe, wygodne i zapewniać ochronę przed urazami i niebezpieczeństwami, z którymi może się spotkać pracownik. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać dobre spodnie robocze.
Wysłane przez        Dom i ogród     0 Komentarze     wyświetlenia (241)
W marcu można wykonywać wiele prac ogrodniczych, zwłaszcza jeżeli chcemy cieszyć się pięknym ogrodem przez kolejne miesiące. Oto kilka prac ogrodniczych, które można wykonać w marcu.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (283)
Buty robocze są ważnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w trudnych warunkach, ponieważ zapewniają ochronę stóp przed urazami, zanieczyszczeniami i innymi zagrożeniami. Oto kilka wskazówek, jak dbać o buty robocze.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (630)
Rękawice ochronne to najczęściej wybierany element odzieży ochronnej. Stosowane są zarówno w zakładach pracy jak i gospodarstwach domowych. Nasze ręce, a w szczególności ręce pracownika, są najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała. Warto więc o nie zadbać by uniknąć zabrudzeń oraz ewentualnych urazów. Przedstawimy kategorie ochronne oraz podstawowe rodzaje rękawic. Sporządzimy też listę top 10 najpopularniejszych modeli rękawic roboczych
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (339)
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań życzy Hurtownia Andra.