Promocja!

Nowości

Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (9099)
Co założyć na siebie by było nam wystarczająco ciepło w chłodne jesienne poranki, ale przy tym nie zgrzać się w południe. Co ubrać by nie zostać zaskoczonym przez nagły deszcz? Jak ochronić się przed przeszywającym wiatrem? Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących odzieży roboczej na okres jesienny.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (13108)
Dobre spodnie robocze powinny być wytrzymałe, wygodne i zapewniać ochronę przed urazami i niebezpieczeństwami, z którymi może się spotkać pracownik. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać dobre spodnie robocze.
Wysłane przez        Dom i ogród     0 Komentarze     wyświetlenia (8919)
W marcu można wykonywać wiele prac ogrodniczych, zwłaszcza jeżeli chcemy cieszyć się pięknym ogrodem przez kolejne miesiące. Oto kilka prac ogrodniczych, które można wykonać w marcu.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (7616)
Buty robocze są ważnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w trudnych warunkach, ponieważ zapewniają ochronę stóp przed urazami, zanieczyszczeniami i innymi zagrożeniami. Oto kilka wskazówek, jak dbać o buty robocze.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (7606)
Rękawice ochronne to najczęściej wybierany element odzieży ochronnej. Stosowane są zarówno w zakładach pracy jak i gospodarstwach domowych. Nasze ręce, a w szczególności ręce pracownika, są najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała. Warto więc o nie zadbać by uniknąć zabrudzeń oraz ewentualnych urazów. Przedstawimy kategorie ochronne oraz podstawowe rodzaje rękawic. Sporządzimy też listę top 10 najpopularniejszych modeli rękawic roboczych