Promocja!

Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (2962)
Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom niezbędne środki ochrony, dostosowane do specyfiki pracy oraz zagrożeń występujących na stanowisku pracy. W przypadku naruszenia tych obowiązków, pracownik może zgłosić sprawę do Inspekcji Pracy, która ma prawo kontrolować przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracy.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (22565)
Co założyć na siebie by było nam wystarczająco ciepło w chłodne jesienne poranki, ale przy tym nie zgrzać się w południe. Co ubrać by nie zostać zaskoczonym przez nagły deszcz? Jak ochronić się przed przeszywającym wiatrem? Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących odzieży roboczej na okres jesienny.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (27030)
Dobre spodnie robocze powinny być wytrzymałe, wygodne i zapewniać ochronę przed urazami i niebezpieczeństwami, z którymi może się spotkać pracownik. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać dobre spodnie robocze.
Wysłane przez        Dom i ogród     0 Komentarze     wyświetlenia (22519)
W marcu można wykonywać wiele prac ogrodniczych, zwłaszcza jeżeli chcemy cieszyć się pięknym ogrodem przez kolejne miesiące. Oto kilka prac ogrodniczych, które można wykonać w marcu.
Wysłane przez        Odzież robocza     0 Komentarze     wyświetlenia (21313)
Buty robocze są ważnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w trudnych warunkach, ponieważ zapewniają ochronę stóp przed urazami, zanieczyszczeniami i innymi zagrożeniami. Oto kilka wskazówek, jak dbać o buty robocze.