Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 154,00 zł

Promocja!

Ochrona słuchu

Ochrona słuchu w miejscu pracy jest niezwykle istotnym elementem bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), zwłaszcza w środowiskach, gdzie występują wysokie poziomy hałasu. Istnieje wiele rodzajów środków ochrony słuchu, które można dostosować do specyfiki pracy i indywidualnych potrzeb pracowników. 

Ochrona słuchu jest niezwykle istotna w miejscach pracy, gdzie występują wysokie poziomy hałasu, na przykład w przemyśle budowlanym, fabrykach, lotniskach, pracach drogowych, wiertniach, oraz wielu innych.

Warto pamiętać, że przekroczenie długotrwałych norm ekspozycji na hałas może prowadzić do trwałych uszkodzeń słuchu, dlatego też właściwy dobór i stosowanie środków ochrony słuchu jest kluczowym elementem w zapewnieniu zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Pracodawcy mają obowiązek zapewnić odpowiednie środki ochrony słuchu w miejscu pracy i zapewnić szkolenia dotyczące ich stosowania, aby pracownicy mieli świadomość konieczności dbania o swoje zdrowie słuchu. Wspólna odpowiedzialność pracodawcy i pracowników w zakresie ochrony słuchu może skutecznie zapobiec uszkodzeniom słuchu związanym z pracą w hałaśliwych środowiskach.

Aktywne filtry